مدتی از انتشار بازی موفق استارفیلد؛ محصول جدید استودیو بتسدا می‌گذرد و درست مانند سایر بازی‌های این استودیو، استارفیلد هم بخش بزرگی به خودش اختصاص داده که در توسعه ماد کاربرد دارد. در همین مدتی که از عرضه بازی استارفیلد می‌گذرد، کلی ماد جزئی و استثنایی برای بازی منتشر شده اما در این بین مادهایی هم ساخته شده‌اند که تجربه این بازی را برای شما چندین برابر جذاب می‌کنند؛ در این مقاله همراه ویجیاتو باشید تا باهم نگاهی به ۲۸ ماد کاربردی و فوق‌العاده بازی استارفیلد داشته باشیم. هم‌چنین اگر با نحوه نصب ماد برای این بازی آشنا نیستید ابتدا مقاله زیر را مطالعه کنید:


StarUI Inventory

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

یکی از ساده‌ترین ولی کاربردی‌ترین مادهای استارفیلد، StarUI Inventory است که در واقع اموال و دارایی‌های شما را به صورت خیلی ساده و مفید با تمام جزئیات به شما نمایش می‌دهد. کسانی که بازی استارفیلد را تجربه کردند حتما می‌دانند که بتسدا در بخش نمایش جزئیات هر آیتمی که دارید زیاد خوب عمل نکرده و دقیقا همین مشکل در بازی Skyrim (ساخته معروف قبلی این استودیو) هم وجود داشت و مادی به نام SkyUI برای این بازی ساخته شد تا کسانی که در فهرست دارایی خود گیج می‌شدند، راحت‌تر بتوانند جزئیات هر آیتم را مشاهده و برای آن تصمیم‌گیری کنند. حالا در استارفیلد با نصب این ماد، که بهترین ماد نمایش جزئیات است، می‌توانید جزئیات هر کدام از آیتم‌هایی که در اختیار دارید را به سادگی بررسی کنید.


Enhanced Dialogue Interface

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

ماد Enhanced Dialogue Interface در واقع رنگ و لعاب تازه‌ای به بخش دیالوگ‌های بازی می‌بخشد. اگر به دیالوگ‌های بازی استارفیلد دقت کرده‌ باشید، دیالوگ‌ها در جعبه‌ای مشکی و چسبیده به همدیگر قرار گرفته‌اند و وظیفه این ماد این است تا دیالوگ‌ها را به شیوه‌ای مدرن‌تر به نمایش دربیاورد. ماد دیالوگ‌ها در واقع با حذف جعبه مشکی پشت دیالوگ‌ها، فضا را برای تمام حروف بازتر کرده و با اضافه کردن سایه مشکی به پس زمینه هر کلمه، متنی خواناتر به شما نمایش می‌دهد. هم‌چنین این ماد فوق‌العاده کاربردی، قابلیت شخصی‌سازی دارد و به شما اجازه می‌هد تا فونت، اندازه حروف، رنگ حروف و خیلی از دیگر ویژگی‌های دیالوگ‌ها را متناسب با سلیقه خود تغییر دهید.


Starfield Frame Generation

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

متاسفانه در زمان انتشار استارفیلد، این بازی برای آپ-اسکیل کردن تکسچرها در نسخه پی‌سی تنها از تکنولوژی FSR2 پشتیبانی می‌کرد در صورتی که بسیاری از گیمرها روی این پلتفرم از این قابلیت بهره‌مند نبودند و اکثرا از حالت DLSS کارت گرافیک‌های انویدیا استفاده می‌کردند. در واقع برای کسانی که با این ویژگی آشنا نیستند باید گفت ویژگی آپ-اسکیل یک ترفند رندرینگ در بازی‌ها به شمار می‌رود که در حقیقت کارت گرافیک با استفاده از این ویژگی بازی را با رزولوشون پایین‌تری رندر می‌کند اما با کمک الگوریتم‌های هوش مصنوعی شما هیچ ضعفی در بازی را شاهد نخواهید بود.

در مقابل این ویژگی به گیمرها کمک می‌کند تا بازی را علاوه بر گرافیک بالا، با نرخ فریم بسیار بهتری تجربه کنند و از آنجایی که در اکثر بازی‌های جدید، این قابلیت در زمان عرضه وجود دارد ولی متاسفانه بتسدا در استارفیلد این ویژگی را قرار نداده بود و در اینجا بود که ماد Starfield Frame Generation به میان آمد؛ مادی که به کمک دارندگان کارت گرافیک‌های انویدیا آمد تا گیمرها بتوانند از این قابلیت کاربردی حین بازی بهره‌مند شوند و نرخ فریم بالاتری را حین بازی داشته باشند.


Neutral LUTs – No Color Filters

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

اگر به سیاره‌های مختلف در بازی استارفیلد سفر کرده باشید، حتما به این نکته توجه کرده‌اید که با عوض شدن تم هر سیاره، رنگ‌های به نمایش درآمده به روی صفحه مانیتور شما هم عوض شده‌اند. در واقع هر سیاره نور و بازتاب نوری منحصر به فردی دارد که در بازی به خوبی قابل مشاهده است. اما سازندگان ماد‌ها، مادی استثنائی ساخته‌اند که فیلتر‌های رنگی اضافه را از بازی حذف می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا رنگ‌های واقعی هر سیاره را بدون هیچ افکت رنگی اضافه‌ای مشاهده کنید.


Stellar Water

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

قطعا همه ما می‌دانیم یکی از بزرگ‌ترین سرگرمی‌های سازندگان ماد، دستکاری فیزیک آب‌های داخل بازی‌ها هستند؛ از چاله‌های آبی بزرگ با رهگیری پرتو بگیرید تا باران‌های طبیعی. بازی استارفیلد نسبت به عنوان‌های قبلی بتسدا از نظر گرافیکی بسیار بهبود پیدا کرده اما آب‌های به کار رفته در سیاره‌های این بازی فرمی طبیعی ندارند و اکثر گیمرها به این موضوع که استارفیلد یک بازی نسل نهمی است اما هم‌چنان فیزیک‌ آب‌ها مناسب آن نیست، شکایت کرده بودند. در اینجا بود که ماد Stellar Water برای بازی عرضه شد؛ مادی که جلوه‌ای بسیار طبیعی به منابع آبی داخل بازی داده و سایه‌ها، پرتوهای نور و فیزیک آن را چندین برابر بهتر کرد و تبدیل به مادی جذاب شد تا اکثر بازیکنان آن را دانلود و نصب کنند.


120FPS Smooth UI

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

شاید یکم برای نسل نهم عجیب باشد اما بازی استارفیلد در تمام حالت‌های گرافیکی تنها با نرخ فریم ۳۰ اجرا می‌شود. یعنی شما چه در منوهای بازی گشت و گذار کنید و چه در فضا در حال جنگیدن با دشمنان باشید، این بازی نرخ فریم ۳۰ خود را حفظ خواهد کرد. در این بین مادی به نام 120FPS Smooth UI برای نسخه پی‌سی بازی ساخته شده که همان‌طور که از اسم این ماد پیداست به شما اجازه می‌دهد تا تنها در منوهای بازی به نرخ فریم ۱۲۰ دست پیدا کنید. شاید کاربرد این ماد به اندازه دیگر مادهایی که تا به اینجای کار معرفی کردیم زیاد نباشد اما قطعا شما بخشی از زمانی که در بازی سپری می‌کنید را در بین منوهای بازی گشت و گذار خواهید کرد که با نصب این ماد، تجربه‌ای روان‌تر اما جزئی را می‌توانید در بازی داشته باشید.


Achievement Enabler

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

در بازی استارفیلد، راه‌های ساده‌تری هم برای پیشرفت در بازی وجود دارند که می‌توان به چیت و دستورات کنسولی اشاره کرد ولی یک عیب بزرگ این راه این است که به محض استفاده از آن‌ها، پیامی برای شما فرستاده می‌شود با این مضمون که دیگر نمی‌توانید اچیومنت‌های بازی (Achievement) را کسب کنید. شاید این اچیومنت‌ها برای هرکسی مهم نباشد اما قطع به یقین بازیکنانی وجود دارند که مهم‌تر از هرچیزی برایشان کسب همین اچیومنت‌ها باشد و خبر خوش این است که مادی برای نسخه پی‌سی بازی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد تا حتی با استفاده از چیت‌ها و حتی دستورات کنسولی، باز هم اچیومنت‌ها را کسب کنید و در طول بازی غیرفعال نشوند.


Icon Sorting Tags

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

ماد Icon Sorting Tags قطعا یکی از ضروری‌ترین مادهایی است که هر بازیکن استارفیلدی باید روی پی‌سی خود نصب کند. این ماده ساده در واقع آیکون‌هایی کوچک در کنار هر آیتمی که در بازی قابل استفاده باشد و از کنارش عبور کنید، اضافه می‌کند تا راحت‌تر بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این آیتم برای شما کاربردی دارد یا خیر. شاید این ماد زیاد به کار کسانی که در بازی حرفه‌ای شده باشند نخورد اما قطع به یقین کسانی که تازه شروع به تجربه بازی استارفیلد کرده باشند با نصب این ماد، خیلی راحت‌تر می‌توانند در بازی پیشرفت کنند و آیتم‌های ارزشمند زیادی را پیدا کنند. هم‌چنین این ماد به صورت کامل از ماد StarUI که پیش‌تر آن را معرفی کردیم پشتیبانی می‌کند و به شما اجازه می‌دهد تا هم‌زمان از هر دو ماد استفاده کنید.


Starfield Performance Optimizations

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

شاید این ماد در خارج از کشور زیاد کارآمد نباشد اما قطع به یقین گیمرهای ایرانی که سیستم نسبتا قوی ندارند را خرسند می‌کند. اگر نگاهی به سیستم مورد نیاز بازی استارفیلد انداخته باشید، حتما متوجه شدید که این بازی نیاز به سیستمی نسبتا قوی دارد تا بتواند به خوبی با همان نرخ فریم ۳۰ اجرا شود! و اینجاست که مادسازها مادی به نام Starfield Performance Optimizations را برای پی‌سی‌هایی نسبتا ضعیف‌تر ساختند. این ماد با اجرای جزئیات گرافیکی نسبتا قوی به سیستم شما کمک می‌کند تا تجربه‌ای به نسبت قبل روان‌تر در بازی داشته باشید. تنها دقت داشته باشید که این ماد صرفا تجربه‌ای روان‌تر در اختیار شما قرار می‌دهد اما قرار نیست از تکنولوژی به روزی مثل آپ-اسکیل برای اجرای بازی شما استفاده کند.


Quick And Clean Main Menu

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

یکی از مزیت‌های نسخه پی‌سی اکثر بازی‌ها این است که می‌توان تا جای ممکن آن‌ها را شخصی‌سازی کرد. ماد Quick And Clean Main Menu در واقع به سراغ منوی اصلی بازی می‌رود و ویدیوی آغازین بازی و پیام هشدار سلامتی را از ابتدای منوی بازی حذف می‌کند تا شما مستقیما هرچه سریع‌تر به منوی بازی منتقل شوید. این تمام ماجرا نیست و در ادامه این ماد، پیام روزانه، لوگوی بتسدا و هرآنچه که اضافه باشد را از منوی اصلی حذف می‌کند جز لوگوی اصلی بازی که در مرکز صفحه قرار گرفته و خود منو که در سمت چپ صفحه وجود دارد.

حتی اگر فکر می‌کنید این ماد کامل نیست می‌توانید به سراغ مادی جامع‌تر به نام Cleanfield بروید که علاوه بر موارد بالا، لوگوی استارفیلد را هم از تصویر اصلی منو حذف می‌کند تا تنها با گزینه‌های اصلی سر و کار داشته باشید!


BetterHUD

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

شخصی‌سازی بازی استارفیلد تنها به منوی اصلی و آیتم‌های آن محدود نمی‌شود و با ماد BetterHUD به جنگ آیتم‌های بازی هنگام جنگیدن می‌رویم. در واقع این ماد به شما کمک می‌کند تا هنگام مبارزه با دشمنان، بیشتر به خود بازی توجه کنید تا آیتم‌هایی که هرچند ثانیه یک بار در گوشه و کنار تصویر به نمایش در می‌آیند. با این ماد، می‌توانید مقدار سطح تجربه‌ای که به دست می‌آورید، نام مکان‌های تازه کشف شده و میزان سلامتی اضافه دشمنان را همگی از بازی حذف کنید و حتی می‌توانید علاوه بر این موارد، نشانه سلاح خود را به صورت پویا تغییر دهید تا جلوه‌ای مدرن‌تر به بازی خود اضافه کرده باشید.


Dark Mode For Terminals

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

هربار که شما با Crafting Station یا Lab سر و کار داشته باشید، باید وارد ترمینالی سفید رنگ شوید که تحمل آن برای چشمانتان خسته کننده خواهد بود. ماد Dark Mode For Terminals به همین منظور ساخته شده تا پس زمینه ترمینال‌های این دو بخش از بازی را با تم تیره رنگ‌آمیزی کند تا نوشته‌های سفید، راحت‌تر برای شما به نمایش دربیایند.


DualSense PS5 Icons

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

شاید تمام بازیکنان پی‌سی با کیبورد و ماوس در بازی راحت نباشند و حتی دوست داشته باشند تا با دسته پلی استیشن به تجربه بازی‌های این پلتفرم بپردازند. اینجاست که مادسازها مادی ساخته‌اند تا اگر بازی استارفیلد را با دسته دوال‌سنس تجربه می‌کنید، آیکون‌های دسته در بازی تبدیل به آیکون‌های رسمی دوال‌سنس شوند. در حقیقت با نصب این ماد نیازی نیست تا تک تک دکمه‌های دسته دوال‌سنس را تست کنید تا معادل آن در دسته ایکس باکس را پیدا کنید.


No Enemies On Compass

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

رابط کاربری بازی استارفیلد بسیار شلوغ طراحی شده و تنها راهی که می‌توانید از شر آیتم‌های اضافی خلاص شوید، مادهای توسعه‌داده شده برای بازی هستند. شاید شما حین مبارزه با دشمنان به این نکته توجه کرده باشید که اگر با حجم زیادی از آن‌ها رو به رو شوید، نقشه کوچک شما پر از دایره‌هایی قرمز رنگ می‌شود و اینجاست که ماد No Enemies On Compass باعث می‌شود تا روی قطب‌نمای خود دیگر شاهد این دایره‌های مزاحم قرمز رنگ نباشید ولی حتما حواستان به پشت سرتان باشد که از پشت تیر نخورید!


Enhanced Player Healthbar

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

قطعا یکی از مهم‌ترین المان‌های نمایشی رابط کاربری در بازی، میزان سلامتی باقی‌مانده شما است. با نصب ماد Enhanced Player Healthbar رنگ نوار سلامتی شما با توجه به میزان سلامتی که برای شما باقی مانده عوض می‌شود. به طور مثال اگر میزان سلامتی شما کامل باشد، نوار سلامتی به رنگ سفید تغییر رنگ می‌دهد و با کم شدن میزان سلامتی شما، این نوار رفته رفته رنگ عوض می‌کند و از نارنجی روشن به نارنجی تیره، قرمز روشن و در نهایت به قرمز تیره تبدیل می‌شود. در حقیقت این ماد ساده به شما کمک می‌کند تا میزان سلامتی باقی‌مانده خود را بهتر در حین مبارزه با دشمنان مدیریت کنید.


Scanner Encumbrance Display

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

در بازی استارفیلد اینکه چقدر بار با خود حمل می‌کنید اهمیت دارد چرا که اگر بیش از حد بار همراه داشته باشید نمی‌توانید از قابلیت Fast Travel بازی استفاده کنید. یکی از مادهایی که به تازگی برای استارفیلد منتشر شده به شما این قابلیت را می‌دهد تا بدون اینکه به صورت مداوم به کیسه بار خود سر بزنید تا مقدار بار خود را چک کنید، با نمایش یک اسکنر کوچک در کنار صفحه از میزان بار خود و اینکه آیا هنوز می‌توانید از Fast Travel استفاده کنید یا نه مطلع شوید.


Ship Skip

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

شاید در ابتدای بازی کات‌سین‌های مربوط به پرواز و نشستن سفینه‌ها برای شما جذاب باشد اما به قدری سیاره برای گشتن در بازی وجود خواهد داشت که شما به مرور زمان از این کات‌سین‌های تکراری خسته خواهید شد. خوشبختانه یکی دیگر از مادهای ساده اما فوق‌العاده کاربردی بازی ماد Ship Skip است که به شما اجازه می‌دهد تا کات‌سین‌های خسته‌کننده و تکراری مربوط به سفینه خود را حذف کنید.


In-Game FOV Changer

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

یکی از آپشن‌هایی که نسخه‌های پی‌سی بازی‌ها اکثرا همراه خود دارند امکان تنظیم FOV یا همان Field of View بازی است. با استفاده از این تنظیم خاص شما می‌توانید میدان دید خود در بازی را اندازه‌گیری کنید اما متاسفانه قابلیت اصلی بازی این امکان را بسیار محدود در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. ماد In-Game FOV Changer به شما اجازه می‌دهد تا تمام محدودیت‌های مربوط به این قابلیت را دور بزنید و خیلی راحت هم در حالت اول شخص و هم در حالت سوم شخص میدان دید بازی را متناسب سلیقه خود عوض کنید.


No More Zoomed In Dialogue Camera

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

یکی از ویژگی‌های نامطلوب بازی استارفیلد در حین مکالمه این است که در حین مکالمه با NPCها بازی به صورت خودکار روی صورت آن‌ها بی‌دلیل زوم می‌کند که بسیار آزاردهنده است. در حقیقت اگر بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ را تجربه کرده باشید حتما دیده‌اید که حین دیالوگ‌ها شما می‌توانید با کاراکترهای بازی تعاملات بسیار زیادی داشته باشید اما در استارفیلد این قابلیت وجود ندارد. برای همین مادی به نام No More Zoomed In Dialogue Camera برای بازی ساخته شده که به شما اجازه می‌دهد تا این زوم بیهوده از بخش دیالوگ‌ها حذف شود و راحت‌تر بتوانید با NPCهای بازی تعامل برقرار کنید.


Intensefield

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

در بازی استارفیلد حین لذت بردن از سکوت فضا و سیارات مختلف، گاهی شما مجبور هستید تا با سلاح‌های خود به جنگ با دشمنان بروید اما شاید تنش مبارزه در بازی شما را زیاد راضی نگه ندارد. به همین دلیل مادی به نام Intensefield ساخته شده که میزان صدمه‌های گلوله‌ها را چند برابر بیشتر می‌کند تا بازی به واقعیت بیشتر شبیه باشد. این ماد در حقیقت صدمه‌های گلوله‌ها را از حالت بسیار سخت بازی به تمام حالت‌های بازی با هر درجه سختی وارد می‌کند ولی باید بسیار مراقب باشید چرا که همان‌قدر که به دشمن می‌توانید راحت صدمه بزنید، دشمنان هم می‌توانند به شما صدمه وارد کنند.


Experimental Combat And Stealth AI Overhauls

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

اخیرا مادی به Experimental Combat And Stealth AI Overhauls منتشر شده که با درجه سختی بازی کاری ندارد اما هوش مصنوعی دشمنان را تا حد ممکن بالا می‌برد. در بازی اصلی گاهی اوقات شاهد دشمنانی هستید که در کنار شما ایستاده‌اند و تنها کاری که می‌کنند صحبت کردن است تا شما آن‌ها را به راحتی از بین ببرید ولی با مادی که معرفی کردیم هوش مصنوعی دشمنان بازی چندین برابر بیشتر می‌شود؛ به طور مثال آن‌ها با شما بسیار فاصله می‌گیرند، بسیار پشت کاورها مخفی می‌شوند و حتی در بخش مخفی‌کاری با دیدن حتی یک جسد از یاران خود، تمام آن‌ها شروع به جست و جو می‌کنند!


Ship Builder Tolerance Tweaks

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

ساختن و شخصی‌سازی سفینه‌ها در بازی استارفیلد قطعا یکی از بهترین و لذت‌بخش‌ترین بخش‌های منحصر به فرد این بازی محسوب می‌شود اما باز به نوبه خود در بعضی از بخش‌ها با محدودیت‌هایی مواجه هستید. ماد Ship Builder Tolerance Tweaks در حقیقت به شما اجازه می‌دهد تا این محدودیت‌ها را دور بزنید و قطعاتی را روی سفینه خود سوار کنید که در حالت عادی در بازی به شما اجازه داده نمی‌شد.


Unlimited Traders

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

یکی دیگر از محدودیت‌های بازی زمانی معلوم می‌شود که شما بخواهید لوازم اضافی خود را به تریدرها بفروشید. آن‌ها درست مانند شما اعتبار محدودی دارند و نمی‌توانند تمام وسایل شما را یک جا بخرند. در اینجاست که ماد Unlimited Traders به کمک شما می‌آید و اعتبار تریدرهای بازی را نامحدود می‌کند به طوری که شما می‌توانید هرچه آیتم دارید را یکجا به آن‌ها بفروشید و پولشان را دریافت کنید.


Easy Speech

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

یکی از بخش‌هایی که اکثر ما در بازی‌های نقش‌آفرینی دوست داریم در آن‌ها موفق ظاهر شویم، بخش انتخاب درست دیالوگ‌ها است. خیلی اوقات ممکن است دیالوگی را انتخاب کنیم که مسیر رسیدن ما به هدفمان را چندین برابر سخت کند اما جای نگرانی نیست چرا که یکی از کاربردی‌ترین مادهای استارفیلد به نام Easy Speech به شما کمک می‌کند تا با نمایش آیکون‌های مربوط به هر دیالوگ، بتوانید دیالوگ درست را انتخاب کنید. در حقیقت این ماد یک نوع تقلب در بازی محسوب می‌شود اما قطعا مسیر شما را در بازی بسیار هموار می‌کند.


Better Sprint Costs

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

حتما موقع دویدن در بازی متوجه شده‌اید که کاراکتر بازی با دویدن بسیار زود خسته و نفسش کم می‌آید اما ماد Better Sprint Costs به شما اجازه می‌دهد تا میزان اکسیژن مصرفی در بازی را حتی تا ۱۰۰ درصد خنثی کنید تا دیگر نیازی به استراحت و ایستادن بیهوده در بازی نباشد و هرچقدر که دلتان می‌خواهد در بازی بدوید.


Undelayed Menus

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

تا به الان مادهای زیادی را معرفی کردیم که که در بخش‌های مختلف منو به شما کمک می‌کردند و ماد دیگری که قرار است الان معرفی کنیم Undelayed Menus نام دارد و به شما اجازه می‌دهد تا منوهای بازی را بسیار سریع‌تر پیمایش کنید و از هرکدام از آن‌ها که نیازی نداشتید با سرعت بیشتر بگذرید. در حقیقت این ماد، سرعت انیمیشن‌های نمایش بخش‌های مختلف منوی بازی را برای شما بسیار بیشتر می‌کند تا تجربه‌ای روان‌تر در بخش منوهای بازی داشته باشید.


Better Alt-Tab

بهترین مادهای استارفیلد که نباید از دست بدهید - ویجیاتو

اکثر گیمرهای پلتفرم پی‌سی با شورتکات‌های Atl-Tab آشنایی دارند. شورتکاتی که به شما اجازه می‌دهد تا بین پنجره‌های مختلف ویندوز سریع جا به جا شوید. در بازی استارفیلد با استفاده از این شورتکات، بازی سریعا متوقف می‌شود حتی اگر دو مانیتور مجزا داشته باشید. ماد Better Alt-Tab به شما این امکان را می‌دهد تا بدون اینکه بازی متوقف شود به گشت و گذار در دیگر پنجره‌های ویندوزتان بپردازید و به راحتی از این شورتکات روی پی‌سی استفاده کنید.


More Subtle Scanner Sounds

The player in Starfield scans a pot in a kitchen of their ship.

ماد آخری که قصد داریم به شما معرفی کنیم در واقع مربوط به صداهای بازی است. ماد More Subtle Scanner Sounds صداهای بهتری را حین اسکن، گشت و گذار در محیط و منوهای بازی در اختیار شما قرار می‌دهد تا صداهای مزاحم قبلی دیگر در بازی حضور نداشته باشند. در حقیقت این ماد بسته‌های صوتی جدیدی را جایگزین صداهای اصلی بازی می‌کند که بسیار مدرن‌تر محسوب می‌شوند.


در این مقاله ۲۸ ماد کاربردی و معروف از بازی استارفیلد که تا به امروز ساخته‌ شده بودند را به شما معرفی کردیم؛ اگر هم‌چنان طریقه صحیح نصب مادهای استارفیلد را نمی‌دانید می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید:

آموزش نصب مادهای استارفیلد

source

توسط petese