سه محصول بهمن موتور در سومین نمایشگاه خدمات خودرو، تقویت، تزئین و تجهیزات وابسته که در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است، حاضر شده‌اند.

این نمایشگاه از ۲۲ تا ۲۶ مهر ماه در حال برگزاری و علاقه‌مندان می توانند با حضور در این نمایشگاه از غرفه گروه بهمن‌ و سایر غرفه‌ها بازدیدکنند.

پیکاپ G9 به همراه ون تجهیز شده اینرودز برای کاربری کمپر و همچنین پیکاپ کاپرا که برای خدمات امداد گروه بهمن تجهیز شده است، در این نمایشگاه حاضر شده‌اند.

یکی از محصولات جدید بهمن موتور، پیکاپ دو دیفرانسیل G9 است که به زودی به بازار عرضه می‌شود. این خودرو مجهز به موتور ۲۰۰۰cc توربوشارژر با ۱۹۵ اسب بخار قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور، قابلیت مانور بالا را داراست. همچنین از گیربکس هشت سرعته از برند معتبر ZF استفاده شده است که این خودرو را برای سفرهای آفرودی مناسب می‌سازد.

کاپرا با موتور ۲۴۰۰cc نیروی مورد نیاز برای مانور در مسیرهای طبیعتی را به ارمغان می‌آورد. این خودرو از یک پیشرانه تنفس طبیعی با تولید حداکثر قدرت 124 اسب بخار در 5000 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 200 نیوتن متر در 2500 دور در دقیقه بهره می‌برد و به صورت دو دیفرانسیل و دنده 5 سرعته دستی عرضه می‌شود.

همچنین خودروی ون اینرودز نیز با موتور ۱۵۰۰cc و کاربری کمپر در نمایشگاه حضور دارد.

source

توسط