تعداد بازیکنان کلی Forza Horizon 5 از مرز ۳۴ میلیون نفر گذشت

در حالی که Forza Motorsport جدیدا منتشر شده و جدیدترین شبیه‌ساز مسابقه‌ای استودیو Turn 10 از سال ۲۰۱۷ به حساب می‌آید، Forza Horizon 5 همچنان به رکوردشکنی خود ادامه می‌دهد.

همانطور که اکانت Snap Blast PLAY به تازگی در توییتر اشاره کرده، تعداد بازیکنان درون بازی از ۳۴ میلیون نفر عبور کرده و همچنان در حال افزایش است.

Forza Horizon

آخرین نقطه عطف بزرگ بازیکنان برای عنوان مسابقه‌ای جهان باز ۳۰ میلیون نفر در اردیبهشت ماه بود، بنابراین طی شدن چنین مسیری چندان غیرمنتظره نیست.


مطلب پیشنهادی:تاریخچه کنسول‌ های ایکس باکسبیش از ۲۰ سال از انتشار ایکس باکس اصلی می‌گذرد.
تاریخچه کنسول‌ های ایکس باکس

Forza Horizon 5 در نوامبر ۲۰۲۱ برای ایکس‌ باکس وان، ایکس‌ باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی عرضه شد و با بیش از ده میلیون بازیکن، بزرگ‌ترین لانچ هفته ابتدایی عرضه در میان عناوین ایکس‌ باکس و تاریخ گیم پس بود.

در حالی که بیشتر این افتخارات به دلیل وجود سرویس Game Pass است، در حال حاضر این بازی سریع‌ترین فروش یک عنوان انحصاری ایکس باکس در این نسل در بریتانیا را داشته است.

Forza Horizon

بازی Forza Horizon 5 در زمان انتشار توانست به تعداد بازیکنان همزمانی دست پیدا کند که سه برابر بیشتر از نسخه قبلی خود، یعنی Forza Horizon 4 بود.

به‌روزرسانی‌ها و اکسپنشن‌هایی برای این عنوان از زمان انتشار آن تاکنون عرضه شده‌اند، اما فهرست آگهی‌های سال گذشته استودیو به ساخت دنباله‌ای برای آن اشاره کرده بود. باید منتظر اخبار رسمی در آینده بمانیم.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Starfieldجایی میان ستاره‌ها
بررسی بازی Starfield


ویجی‌لاگ پلاس:‌ عملکرد عالی اسپایدرمن 2 و سوپر ماریو واندر

کمتر از ۱٪ مشترکین نتفلیکس روی این پلتفرم به صورت روزانه بازی می‌کنند - ویجیاتو


source

توسط petese