ایکس باکس به محبوب‌ترین پلتفرم بازی Diablo 4 تبدیل شد

حالا که اکتیویژن بلیزارد رسما بخشی از مایکروسافت است، یکی از مهم‌ترین چیزهایی که کاربران ایکس باکس باید منتظر آن باشند، در دسترس قرار گرفتن مجموعه عناوین شرکت از طریق گیم پس است. این روند با عرضه Diablo 4 برای سرویس شروع شد که به نظر می‌رسد با افزایش قابل توجه بازیکنان در کنسول‌های Xbox همراه بوده است.

سارا باند، رئیس ایکس باکس، این موضوع را در ایمیلی که اخیرا برای کارمندان ارسال کرده، فاش کرده است. همانطور که توسط Windows Central گزارش شد، باند اذعان داشت پس از انتشار Diablo 4 در گیم پس، ایکس باکس به پلتفرم محبوب اکشن نقش‌آفرینی تبدیل شد.


مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Forza Motorsportفورتزا، این بار نه در جایگاه نخست
بررسی بازی Forza Motorsport

باند نوشت: «ما در حال ادغام عناوین Activision Blizzard King با خدمات خود هستیم. Diablo 4 را وارد گیم پس کردیم و ایکس باکس به سرعت به پلتفرم شماره یک برای بازیکنان تبدیل شد».

Diablo 4

هیچ آمار و ارقام مشخصی برای اینکه تعداد بازیکنان بازی در حال حاضر چقدر است و چگونه در همه پلتفرم‌ها تقسیم شده‌اند، ارائه نشده است.

ایمیل باند همچنین نشان داد که ایکس باکس یک تیم داخلی جدید اختصاص داده که به حفظ تاریخ صنعت ویدئو گیم اختصاص دارد. اطلاعات بیشتر در مورد آن را از اینجا بخوانید.

Diablo 4 هم‌اکنون برای Xbox Series X/S، PS5، Xbox One، PS4 و PC در دسترس قرار دارد.


مطلب پیشنهادی:اولین برنامه‌هایی که باید روی کامپیوتر گیمینگ خود نصب کنیدنصب بازی قدم اول نیست!
اولین برنامه‌هایی که باید روی کامپیوتر گیمینگ خود نصب کنید


تاریخچه استودیوی رمدی | از مکس پین تا الن ویک

فروش Helldivers 2 در انگلستان حتی از مرد عنکبوتی هم پیشی گرفته است - ویجیاتو

source
کلاس یوس

توسط petese