رسمی: آمازون سریال لایو اکشن Spider-Man Noir با بازی نیکلاس کیج را خواهد ساخت

سریال لایو اکشن «مرد عنکبوتی نوآر» یا Spider-Man Noir رسما چراغ سبز را از آمازون دریافت کرد تا با حضور نیکلاس کیج در نقش اصلی ساخته شود.

به‌گزارش Deadline، این سریال که ظاهرا Noir نام دارد، از سال گذشته در دست توسعه قرار داشته است. اورن اوزیل و استیو لایت‌فوت به‌عنوان شورانر و تهیه‌کننده اجرایی این سریال را خواهند ساخت. همچنین هری بردبیر، کارگردانِ برنده جایزه اِمی با سابقه کار روی Fleabag و Killing Eve، دو قسمت اول را کارگردانی می‌کند و به‌عنوان یک تهیه‌کننده اجرایی دیگر روی این پروژه کار خواهد کرد.


مطلب پیشنهادی:آشنایی با ونوم – دشمن دیروز مرد عنکبوتی، آنتی‌هیروی امروزموجود بیگانه‌ی چسبناک
آشنایی با ونوم – دشمن دیروز مرد عنکبوتی، آنتی‌هیروی امروز

اوزیل و لایت‌فوت این سریال را با همکاری تیم سازنده Spider-Man: Into the Spider-Verse، یعنی فیل لورد، کریستوفر میلر و ایمی پاسکال ساخته‌اند. این سه نیز به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در پروژه نقش خواهند داشت. Noir ابتدا در کانال MGM+ پخش خواهد شد و سپس روی Prime Video قرار خواهد گرفت.

سریال Noir راجع‌به یک کارآگاه میان‌سال و شکست‌خورده در نیویورک دهه 30 میلادی خواهد بود که با زندگی سابق خود به‌عنوان تنها ابرقهرمان شهر دست و پنجه نرم می‌کند. نیکلاس کیج که در فیلم‌های انیمیشنی Spider-Verse هم صداپیشگی Spider-Man Noir را بر عهده داشت، در این سریال نقش اصلی را بازی خواهد کرد.


مطلب پیشنهادی:کوییز ۱۸ ویجیاتو؛ چقدر اسپایدرمن را می‌شناسید؟چقدر طرفدار مرد عنکبوتی هستید؟
کوییز ۱۸ ویجیاتو؛ چقدر اسپایدرمن را می‌شناسید؟


از بستن استودیوهای ایکس باکس تا محدودیت‌های احمقانه پلی‌استیشن | ویجی‌لاگ پلاس

رسمی: آمازون سریال لایو اکشن Spider-Man Noir با بازی نیکلاس کیج را خواهد ساخت - ویجیاتو

source
کلاس یوس

توسط petese